Ugrás a fő tartalomra

6800 Hódmezővásárhely, Bajcsy-Zsilinszky Endre u. 7-9.

+36 (62) 202-475

Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Könyvelő

Várjuk jelentkezését!

Állást hirdető szakképző intézmény

Intézmény Neve: Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum

Intézmény címe: 6800 Hódmezővásárhely, Bajcsy-Zsilinszky utca 7-9.

Honlap: https://hszc.hu/

A meghirdetett állás

A Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

1 fő könyvelő

Alkalmazás típusa: teljes munkaidős munkaviszony

Alkalmazás feltétele: mérlegképes könyvelői végzettség (államháztartási könyvvitelben szerzett tapasztalat vagy SAP program ismerete előnyt jelent)

Munkavégzés helye: a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum központi szervezete

Fényképes szakmai önéletrajzokat a hszc.titkarsag@hiszk.hu e-mail címre várjuk

2024. február 20-ig.

KIMIKK
CsmkikEmberi Erőforrás TámogatáskezelőEmberi Erőforrások MinisztériumaHatártalanulHódmezővásárhely mobilalkalmazásNemzeti Tehetségkutató Program

    • SZC logo fehér
    • Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 (62) 202-475

      E-mail: hszc.titkarsag@hiszk.hu

      OM azonosító: 203039

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/007549; E/2020/000182

    2024Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum