Hírek
HSZC
- modern eszközök
- XXI. századi környezet
- HSZC Eötvös József Technikum
Új tanári az Eötvösben
A Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Technikum tanári szobája megújult.
A tanári és az irodák új padlózatot, burkolatot, falfestést kaptak. A teljes bútorzatot kicserélték egy modern, korszerű technikai eszközökkel bővített formában. Az Eötvös oktatói januárban örömmel vették birtokba az új helyiségeket, amelyek a felelősségteljes munkavégzéshez megfelelő hátteret biztosítanak.
![]() |
![]() |
A felújítás a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum saját költségvetéséből valósult meg, közel 60 millió forintból. A Centrum intézményeiben ez a 2. tanári szoba, amely teljes átalakítás után modern környezet biztosít az oktatóknak.
![]()
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

A HSZC részvételével zajlott le a III. „Erasmus+ az oktatásban” konferencia Sepsiszentgyörgyön
Sikeresen lezárult a III. „Erasmus+ az oktatásban” szakmai konferencia, amely egy tartalmas, szakmai és kulturális programokkal teli hetet foglalt össze
HSZC

A Cégek Piaca szentesi állomása
Kedden Szentesen folytatódott a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum nagysikerű pályaorientációs programja, a Cégek Piaca.
HSZC

Önismeret és tudatos életvezetés – inspiráló előadás és könyvbemutató a Centrumban
Március 31-én különleges és inspiráló előadásra került sor a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum kollégái számára, ahol Baranyiné Mariann az önismeret és a tudatos életvezetés fontosságáról beszélt.
HSZC




