SIKER! Közel 453 millió forintot nyert el a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum a GINOP-6.2.3-17-2017-00037 „A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése” projekt keretében. Minden iskolánk kap asztali számítógépet, laptopot, interaktív táblát, projektort és órarend-tervező programot, hat intézmény pedig tabletet is.  Egyik iskolánkban Samsung Okos Osztálytermet és Matematika-Robotika Termet, a Cseresnyés Kollégiumban pedig Digitális Közösségi Alkotóműhelyt alakítunk ki. Ennek a támogatásnak köszönhetően korszerű eszközökkel szerelhetjük fel a tehetséggondozó szakköreinket és a pályaorientációs napok szervezőit is. Minden forintot annak érdekében használunk fel, hogy diákjaink modern, méltó és motiváló környezetben, a legkorszerűbb technológiákkal, élményszerűen dolgozhassanak és tanulhassanak.

GINOP-6.2.3-17-2017-00037 „A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése”
„MODERN, MÉLTÓ ÉS MOTIVÁLÓ” – PÁLYÁZATI PÉNZBŐL FEJLŐDIK A HSZC!
Visszahívást kérek
close slider

KapcsolatSkip to content